Stáhněte si aplikaci "Můj fotbal" z Google Play nebo AppStore a sledujte výsledky zápasů všech našich kategorií !!!


Rozpis jarních zápasů sezóny 2023/2024

Muži

14. kolo sobota 23. 3. 14:30: Rusava - Chvalčov 4:4

15. kolo VOLNO

16. kolo VOLNO neděle ... původně 7. 4. 15:30: Martinice - Chvalčov (Martinice se odhlásily ze soutěže)

17. kolo neděle 14. 4. 15:30 Chvalčov - Tučapy 0:2

18. kolo neděle 21. 4. 16:00 Roštění - Chvalčov

19. kolo neděle 28. 4. 16:00 Chvalčov - Kostelec u Holešova

20. kolo sobota 4. 5. 16:30 Rajnochovice - Chvalčov

21. kolo neděle 12. 5. 16:30 Chvalčov - Prusinovice

22. kolo neděle 19. 5. 17:00 BpH - Chvalčov

23. kolo sobota 25. 5. 17:00 Loukov - Chvalčov

24. kolo neděle 2. 6. 17:00 Chvalčov - Mrlínek

25. kolo neděle 9. 6. 17:00 Komárno - Chvalčov

26. kolo neděle 16. 6. 17:00 Chvalčov - Hlinsko


Dorost

10. kolo sobota 6. 4. 10:00 Chvalčov/Prusinovice - Rymice/Kostelec u Holešova 2:1p

12. kolo sobota 20. 4. 13:00 Chvalčov/Prusinovice - Koryčany

13. kolo VOLNO

14. kolo neděle 5. 5. 13:30 Žeranovice - Chvalčov/Prusinovice

11. kolo neděle 7. 5. 17:30 Skaštice - Chvalčov/Prusinovice (dohrávka)

15. kolo sobota 11. 5. 13:00 Chvalčov/Prusinovice - Těšnovice

16. kolo neděle 19. 5. 13:30 Morkovice B - Chvalčov/Prusinovice

17. kolo sobota 25. 5. 13.00 Chvalčov/Prusinovice - Zdounky/Zborovice

18. kolo sobota 1. 6. 13:00 Všechovice B - Chvalčov/Prusinovice

O umístění ...


Starší žáci

12. kolo 9:30 7. 4. Hulín - Chvalčov 1:2

13. kolo VOLNO

14. kolo 10:00 20. 4. Morkovice B - Chvalčov

15. kolo 13:00 28. 4. Chvalčov - Prusinovice

16. kolo 17:00 30. 4. Tlumačov/Záhlinice - Chvalčov

3. kolo (dohrávka podzimní části) 1. 5. 10:00 Chvalčov - Morkovice B

17. kolo 12. 5. 10:00Zdounky - Chvalčov

18. kolo 19. 5. 13:00 Chvalčov - Loukov

19. kolo 25. 5. 10:00Těšnovice - Chvalčov

20. kolo VOLNO

21. kolo 9. 6. 10:00 Lubná - Chvalčov

22. kolo 16. 6. 13:00 Chvalčov - Rymice


Mladší žáci

14. kolo 11. 4. 16:00 Chvalčov - Mrlínek 7:3

11. kolo 13. 4. 14:00 Prusinovice/Rusava - Chvalčov 7:2

12. kolo 21. 4. 10:00 Chvalčov - Žeranovice

13. kolo VOLNO

Nadstavba


Starší přípravka

14. kolo 7. 4. 10:00 Chvalčov - Holešov B 4:15

11. kolo 14. 4. 10:00 Chvalčov - Prusinovice 6:5

12. kolo 21. 4. 10:00 Slavkov - Chvalčov

13. kolo 27. 4. 13:00 Loukov - Chvalčov


Mladší přípravka

11. kolo 13. 4. 10:00 Chvalčov/Loukov - Kvasice/Lubná 19:2

12. kolo 21. 4. 13:00 Prusinovice/Rusava - Chvalčov/Loukov

13. kolo 27. 4. 10:00 Chvalčov/Loukov - Slavkov

14. kolo 5. 5. 10:00 Hulín - Chvalčov/Loukov

15. kolo 11. 5. 10:00 Chvalčov/Loukov - Ludslavice

16. kolo 19. 5. 10:00 Zdounky/Zborovice - Chvalčov/Loukov

17. kolo 25. 5. 10:00 Chvalčov/Loukov - Rymice

18. kolo 2. 6. 14:00 Holešov B - Chvalčov/Loukov

19. kolo 8. 6. 10:00 Chvalčov/Loukov - Skaštice


Zápasy sezóny 2023/2024 - podzim 2023


Muži

1. kolo neděle 6. 8. 2023 v 17:00 hod: Chvalčov - Rusava (přeloženo na 28. 9. v 15:00)

2. kolo VOLNO

3. kolo neděle 20. 8. v 16:30 hod: Chvalčov - Martinice 4:1

4. kolo neděle 27. 8. v 16:30 hod: Tučapy - Chvalčov 3:2

5. kolo sobota 2. 9. v 16:00 hod: Chvalčov - Roštění 2:0

6. kolo neděle 10. 9. v 16:00 hod: Kostelec u Holešova - Chvalčov 1:1

7. kolo neděle 17. 9. v 15:30 hod: Chvalčov - Rajnochovice 3:0

8. kolo neděle 24. 9. ve 12:30 hod: Prusinovice - Chvalčov 3:1

1. kolo čtvrtek 28. 9. v 15:00 hod: Chvalčov - Rusava 1:5

9. kolo neděle 1. 10. v 15:00 hod: Chvalčov - Bystřice pod Hostýnem 3:3

10. kolo neděle 8. 10. v 15:00 hod: Chvalčov - Loukov 2:2

11. kolo sobota 14. 10. v 15:00 hod: Mrlínek - Chvalčov 3:2

12. kolo neděle 22. 10. ve 14:30 hod: Chvalčov - Komárno/Osíčko 1:2

13. kolo neděle 29. 10. ve 14:30 hod: Hlinsko - Chvalčov 2:3


Dorostenci

1. kolo sobota 2. 9. v 10:00 hod: Rymice/Kostelec u Holešova - Chvalčov/Prusinovice 6:4

2. kolo sobota 9. 9. ve 13:00 hod: Chvalčov/Prusinovice - Skaštice (hřiště Chvalčov) 11:0

3. kolo neděle 16. 9. v 10:00 hod: Koryčany - Chvalčov/Prusinovice 2:8

4. kolo neděle 24. 9. ve 13:00 hod: Bystřice pod Hostýnem "B" - Chvalčov/Prusinovice (utkání neodehráno - BpH "B" se odhlásila ze soutěže)

5. kolo sobota 30. 9. ve 12:00 hod: Chvalčov/Prusinovice - Žeranovice (hřiště Prusinovice) 3:1

6. kolo neděle 8. 10. ve 13:00 hod: Těšnovice - Chvalčov/Prusinovice 2:3

7. kolo sobota 14. 10. ve 13:00 hod: Chvalčov/Prusinovice - Morkovice B (hřiště Chvalčov) 1:6

8. kolo neděle 22. 10. v 11:30 hod: Zdounky/Zborovice - Chvalčov/Prusinovice 3:0

9. kolo sobota 28. 10. v 11:00 hod: Chvalčov/Prusinovice - Všechovice B (hřiště Prusinovice) 4:3p


Starší žáci

1. kolo neděle 3. 9. ve 13:00 hod: Chvalčov - Hulín 2:1

2. kolo VOLNO

10. kolo středa 6. 9. v 16:30 hod: Chvalčov - Lubná/Kostelany 9:1

3. kolo neděle 17. 9. ve 13:00 hod: Chvalčov - Morkovice B (přeloženo na 11. 10. v 16:30)

4. kolo čtvrtek 21. 9. v 17:00 hod: Prusinovice - Chvalčov 0:7

11. kolo (vložené) čtvrtek 28. 9. ve 13:00 hod: Rymice - Chvalčov 0:6

5. kolo neděle 1. 10. ve 12:00 hod: Chvalčov - Tlumačov/Záhlinice 12:0

6. kolo neděle 8. 10. ve 12:00 hod: Chvalčov - Zdounky/Zborovice 4:2

7. kolo neděle 15. 10. v 10:00 hod: Loukov - Chvalčov 2:1p

8. kolo neděle 22. 10. v 11:00 hod: Chvalčov - Těšnovice 2:0

3. kolo středa 25. 10. v 16:00 hod: Chvalčov - Morkovice B (přeloženo na 1. 5. 2024)


Mladší žáci

1. kolo neděle 3. 9. v 10:00 hod: Ludslavice - Chvalčov 1:2p

2. kolo sobota 9. 9. v 10:00 hod: Chvalčov - Skaštice 5:2

3. kolo neděle 17. 9. v 10:00 hod: Hulín - Chvalčov 0:3 (kontumačně)

4. kolo pondělí 25. 9. v 17:00 hod: Chvalčov - Prusinovice/Rusava 2:5

5. kolo neděle 1. 10. v 10:00 hod: Žeranovice - Chvalčov 1:2

6. kolo sobota 7. 10. v 10:00 hod: Chvalčov - Rymice (nehráno z důvodu odstoupení Rymic ze soutěže)

7. kolo neděle 15. 10 v 10:00 hod: Mrlínek - Chvalčov 1:5

10. kolo středa 18. 10. v 16:00 hod: Chvalčov - Hulín 3:5

8. kolo sobota 21. 10. v 10:00 hod: Chvalčov - Ludslavice 3:1

9. kolo neděle 29. 10. v 10:00 hod: Skaštice - Chvalčov 1:2p


Starší přípravka

1. kolo neděle 3. 9. v 10:00 hod: Chvalčov - Rusava 9:5

2. kolo neděle 10. 9. v 10:00 hod: Rymice - Chvalčov 2:9

3. kolo VOLNO

4. kolo neděle 24. 9. v 10:00 hod: Prusinovice - Chvalčov 7:12

5. kolo neděle 1. 10. v 9:30 hod: Chvalčov - Slavkov pod Hostýnem 24:6

6. kolo čtvrtek 5. 10. v 16:30 hod: Chvalčov - Loukov 8:7p

7. kolo neděle 15. 10. v 14:00 hod: Holešov B - Chvalčov 16:5

8. kolo neděle 23. 10. v 16:30 hod: Rusava - Chvalčov 3:11

9. kolo neděle 29. 10. v 10:00 hod: Chvalčov - Rymice 4:5p


Mladší přípravka

1. kolo neděle 3. 9. v 10:00 hod: Skaštice - Chvalčov/Loukov 8:6

2. kolo neděle 10. 9. v 10:00 hod: Kvasice/Lubná - Chvalčov/Loukov 6:7

3. kolo sobota 16. 9. v 10:00 hod: Chvalčov/Loukov - Prusinovice/Rusava 18:7

4. kolo neděle 24. 9. v 10:00 hod: Slavkov pod Hostýnem - Chvalčov/Loukov 6:11

5. kolo sobota 30. 9. v 10:00 hod: Chvalčov/Loukov - Hulín 11:10

6. kolo neděle 8. 10. v 10:00 hod: Ludslavice - Chvalčov/Loukov 13:9

7. kolo sobota 14. 10. v 9:30 hod: Chvalčov/Loukov - Zdounky/Zborovice 12:14

8. kolo neděle 22. 10. v 10:00 hod: Rymice - Chvalčov/Loukov 8:15

9. kolo sobota 28. 10. v 10:00 hod: Chvalčov/Loukov - Holešov B 7:11

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky